Δεκ 08

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Σύμφωνα με το υπ’ αριθμ,.: 24704/07-12-2020 έγγραφο της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης, προκειμένου να προγραμματισθούν οι εγγραφές στην Α΄ Γυμνασίου, «ο/η κηδεμόνας κάθε μαθητή/τριας της ΣΤ΄ τάξης  καταθέτει εντός του μηνός Δεκεμβρίου υπεύθυνη δήλωση μόνιμης κατοικίας, συνοδευόμενη  από σχετικό αποδεικτικό».

Παρακαλούμε η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ, η οποία έχει σταλεί στην  ηλεκτρονική ταχυδρομική διεύθυνση των γονέων/κηδεμόνων των  μαθητών/τριών της ΣΤ΄τάξης,  να κατατεθεί στο Σχολείο, τις ώρες 12:30-17:00, μέχρι τη Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020, συνοδευόμενη από αποδεικτικό διεύθυνσης μόνιμης

Όσοι/ες αδυνατούν να  εκτυπώσουν/συμπληρώσουν/φωτοτυπήσουν τα απαιτούμενα έγγραφα μπορούν να προσέρχονται στο Σχολείο, τις ημέρες και ώρες που έχουν προαναφερθεί για την επίλυση του προβλήματος.